ZABEZPEČENIE PODUJATÍ

Zabezpečíme Vaše podujatia od A po Z. Organizujeme podujatie na kľúč. Od zháňania priestorov až po kompletné technické zabezpečenie. Prečo si zvoliť práve nás? Pretože sme kombináciou eventovej agentúry a firmy, ktorá technicky zabezpečuje podujatia. V praxi to znamená, že všetko čo Vám navrhneme vieme aj sami zrealizovať a to bez potreby iných partnerov a agentúr. Je len na Vás, či si necháte zorganizovať celé podujatie, alebo či potrebujete pomoc iba s nejakou časťou podujatia.

Zabezpečujeme:

  • výber vhodného priestoru
  • organizácia podujatia
  • technické zabezpečenie podujatia (zvuk, svetlo, pódium, projekcia, tlmočenie)
  • ticketing managment (predaj , fakturácia, registrácia a správa vstupeniek)
  • zabezpečenie moderátora, kapely, účinkujúcich

Hlavná výhoda tejto komplexnej služby je tá, že komunikujete iba s 1 osobou (našim event managerom), a platíte iba 1 faktúru a to nám. O všetko ostatné sa postaráme my (fakturácia vstupeniek, registrácia, reklamácie, fakturácia za priestor a iné)

CENA: Cena sa odvíja od konkrétnej požiadavky. Každopádne výsledná cena bude pravdepodobne taká istá, ako keby ste si všetko zabezpečili sami a nižšia, ako keby ste si objednali túto službu u klasickej eventovej agentúry. Prečo? Pretože my máme k dispozícii svoju techniku (nepotrebujeme si nadhadzovať províziu za sprostredkovanie) a tým, že pravidelne organizujeme podujatia tak mnoho priestorov máme za bezkonkurenčné ceny (množstevná zľava). 

Kontaktujte nás

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.